O nás

Společnost vznikla oddělením a privatizací pracoviště klimatizace Kancelářských strojů v Brně vSídlo firmy dubnu 1991. Registrována je v obchodním rejstříku KOS v Brně, oddíl C, vložka 1195. Počet zaměstnanců se pohybuje od 16 do 18. Výnosy činí průměrně 70 mil. Kč/rok.

Snažíme se o komplexní péči o velké i malé zákazníky, kvalitní produkty a flexibilitu. To vše je podpořeno úzkou spoluprací s předním japonským výrobcem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel vzduch-voda HITACHI a německým výrobcem zvlhčovačů HYGROMATIK. Námi dodávaná zařízení vynikají především vysokou spolehlivostí a uživatelským komfortem při zachování nízkých provozních nákladů. Pro doplnění specielních přání zákazníka nabízíme produkty i jiných renomovaných výrobců klimatizace, např. DAIKIN, SINCLAIR a LG.

Tímto zajišťujeme naším zákazníkům vysoký komfort v oblasti klimatizace a tepelných čerpadel do bytů a rodinných domků, klimatizace a tepelná čerpadla pro firmy, kanceláře, obchody, průmyslové klimatizace, klimatizace a vlhčení pro technologické procesy.

Společnost vlastní pozemky, budovy a velkoobchodní sklady základního sortimentu klimatizačních, chladicích zařízení, tepelných čerpadel a dále zvlhčovací a odvlhčovací zařízení a montážní materiál.

Firma se specializuje na finální nebo kompletované dodávky klimatizace včetně projektů, inženýrské činnosti, silové části elektro a MaR. Dále provádí velkoobchodní distribuční prodej a maloobchodní prodej klimatizačních a chladicích jednotek z vlastních skladů, záruční a pozáruční servis.

Historie projektu

Pro každou firmu je důležité mít kvalitní a aktualizované stránky. Proto se AB Klimatizace rozhodla přejít ze zastaralých stránek na novější, přehlednější a specializovaný web, který se bude pravidelně udržovat a doplňovat o stále nové informace. Pro zákazníky zde bude k dispozici specielní nabídka naší firmy včetně technických informací v oboru tepelných čerpadel, kontakty na naše pracovníky a v neposlední řadě také reference ukončených zakázek.

Naši uživatelé

Převážná část našich uživatelů jsou zástupci firem a institucí, kteří zařizují investice do nových nebo rekonstruovaných objektů a provozovatelé výrobních procesů. Postupně narůstá i skupina uživatelů ze soukromé sféry. Především je to při výstavbě a rekonstrukci rodinných domů. Zde se i zvýšil zájem o tepená čerpadla z titulu energetických úspor a možných státních dotací.